logo
Графік роботи:
Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Нд: Вихідний
phone
+38 (050) 300 96 57
Передзвоніть мені
cart

У кошику порожньо!

Про нас

Кредо нашого підприємства - пропонувати той продукт, який обов'язково буде актуальний не тільки сьогодні, але і завтра!

ТОВ «СПЕЦТЕХНІКА +» працює на ринку України більше 10 років. Компанія бере участь у виробництві і займається реалізацією автомобілів, автобусів, тракторів, комунальної, дорожньої, будівельної, підйомно-транспортної, землерийної техніки, аеродромної техніки, і спеціального технологічного транспорту для агропромислового комплексу, нафтогазопромислового галузі, лікувальних установ та ін.

ТОВ «СПЕЦТЕХНІКА +» - один з лідерів в реалізації автоспецтехніки різного призначення: як серійних, так і унікальних машин високої якості.

За час своєї діяльності компанія придбала серйозний досвід, стійку репутацію і міцні ділові зв'язки. Партнерами ТОВ «СПЕЦТЕХНІКА +» є лідери машинобудування України, Росії та Білорусії: КрАЗ, МАЗ, КамАЗ, ГАЗ, УАЗ, IVECO, MAN, ПАЗ, ЛАЗ, ХТЗ, ХТА, МТЗ, АМКОДОР, ВАРЗ, ЕХО, НефАЗ, BOMAG, HAMM, VOGELE, CASE, Bobcat, HYUNDAI.

ТОВ «СПЕЦТЕХНІКА +» пропонує виготовлення машин з урахуванням особливостей роботи та індивідуальних побажань замовника, при необхідності забезпечує установку додаткового обладнання, проводить гарантійне та сервісне обслуговування, забезпечення запасними частинами. З окремих елементів ми складаємо найрізноманітніший асортимент спецтехніки, потрібної вітчизняним споживачам.

Розширюючи можливості автомобіля, ми, перш за все, розширюємо Ваші можливості!

Пропонуючи автомобіль, розроблений з урахуванням специфіки сфери Вашої діяльності, ми робимо Ваш бізнес максимально комфортним, перспективним і прибутковим для Вас.

Кожен замовник може розраховувати на індивідуальний підхід, який задовольнить всі його побажання в комплектації техніки, організації її поставки, строків та зручності розрахунків. Підприємство проводить гнучку цінову і технічну політику, ефективно застосовуючи схеми лізингу, кредиту та інші інструменти стимулювання збуту.

Налагоджені зв'язки з виробниками, сучасне технічне оснащення, досвід і кваліфікація персоналу - ось гарантія того, що будь-яке замовлення буде виконано якісно і в заданий строк.

Основні пріоритети підприємства:

  • орієнтація на споживача;
  • незмінна якість продукції;
  • пошук нових рішень і впровадження унікальних проектів;
  • оптимізація процесів виробництва і реалізації;
  • турбота про кадри, підвищення їх кваліфікації.

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА ТОВ «СПЕЦТЕХНІКА +»